Hakankiziltan.com

DİNAMİK PSİKOTERAPİ ATÖLYELERİ

DİNAMİK PSİKOTERAPİ ATÖLYELERİ alanda aktif olarak çalışan dinamik psikoterapistlerin klinik ve teknik bilgi ve becerilerini geliştirmeye yönelik interaktif bir seminer dizisidir.


EĞİTİM TARİHİ: 11 NİSAN SALI

Saat : 20.00-22.00

KİMLER KATILABİLİR: Aktif olarak dinamik psikoterapi uygulayan ruh sağlığı uzmanları 

EĞİTİM DÜZENİ: Online/çevrimiçi ZOOM platformu (Atölye semineri kayıt altına alınacak, 1 yıl boyunca katılımcıların erişimine açık olacaktır.)

EĞİTİM ÜCRETİ: 500 TL

 HAKAN KIZILTAN KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamladı. Yüksek lisans tezinde narsisizm üzerine çalışmış, dinamik psikoterapi alanında klinik eğitim görmüştür.

Doktora eğitimini İstanbul Tıp Fakültesi Tıp Tarihi ve Etik Anabilim Dalı’nda tamamlamış, doktora tezinde Türkiye psikanaliz tarihi üzerine çalışmıştır.

Kurucusu olduğu Wabi Psikoterapi Merkezi’nde klinik psikolog ve psikoterapist olarak çalışmaktadır. Acıbadem Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında öğretim görevlisidir.

Psikokültürel Analiz Dizisi SURET’in dil ve çeviri editörü, Hekimin Filozof Hali, Psikomitoloji: İnsanı Öykülerinde Aramak başlıklı kitapların eş editörüdür.

Psikanaliz, dinamik psikoterapi, narsisizm ve psikontoloji; Türkiye psikanaliz ve psikoterapi tarihi üzerine çalışmakta, ilgili konularda yazmakta, bilimsel ve eğitsel çalışmalarda bulunmaktadır.

hakankiziltan.com